Pakiet szkoleń oraz warsztatów z treningu powięziowego on-line, nagrania®

Trening Powięziowy
Pakiet szkoleń oraz warsztatów z treningu powięziowego on-line, nagrania
Pakiet szkoleń i warsztatów on-line z Treningu Powięziowego

Cena:
550,00 zł

  TERMINY SZKOLENIA

Fascia Training System to akredytowany, hybrydowy proces edukacji stworzony dla instruktorów fitness i trenerów personalnych, wykorzystujący nowoczesne formy ruchu.

 

Specjalnie dla Ciebie, stworzyliśmy gotowy pakiet edukacji!
Składa się on z dwóch etapów 6-cio godzinnych szkoleń teoretyczno-praktycznych w promocyjnej cenie!
Dodatkowo, w gratisie dostaniesz od nas dostęp do trzech 2- godzinnych warsztatów z treningu powięziowego po to, abyś mógł/mogła jeszcze lepiej zrozumieć wszystkie zależności wynikające z tego specyficznego rodzaju ruchu!

Po wykupieniu (i zaksięgowaniu przez nas) pakietu, dostaniesz drogą mailową miesięczny dostęp do nagrań ze szkoleń oraz warsztatów live on-line. Będziesz mieć możliwość szkolenia się kiedy chcesz i gdzie chcesz przez ten miesiąc!
W ostatnim tygodniu dostępu, drogą mailową  otrzymasz zaproszenie do egzaminu on-line. To zaproszenie będzie miało tydzień ważności, więc zachowaj czujność!
Po przystąpieniu do egzaminu, będziesz mieć godzinę na jego wypełnienie. Po jego pozytywnym zaliczeniu, dostaniesz od nas certyfikaty ukończenia szkoleń, warsztatów oraz certyfikat zdania egzaminu.
Certyfikaty te możesz zarejestrować na stronie www.repspolska.pl dzięki czemu otrzymasz akredytacje tej renomowanej placówki. Twoi podopieczni będą pewni, że ćwiczą z osobą na najwyższym poziomie w kraju!

 

System ten oferuje kształcenie, związane z treningiem powięziowym- niezwykle prewencyjną formą ruchu, bazującą na najnowszych odkryciach z dziedziny anatomii i biologii.
Ścieżka edukacji rozpoczyna się szkoleniami i warsztatami on-line. Następnie czekają Cię szkolenia stacjonarne.

Pierwszym etapem edukacji jest szkolenie on-line, w którym dowiesz się:

1. Czym jest powięź, jakie są jej funkcje oraz od jakich aspektów zależy jej zdrowie.

2. Opanujesz anatomię meridianów mięśniowo-powięziowych wg. map Tomasa Mayersa

3. Dowiesz się czym jest trening powięziowy, jakie są jego cele, zasady

4. Nauczysz się podstawowych ćwiczeń oraz programowania jednostek treningowych/zajęć

5. Poznasz różne metody treningu powięziowego

6. Dowiesz się w jaki sposób możesz przeprowadzać trening w formie on-line

7. Poćwiczysz wspólnie ze szkoleniowcem.

 

W drugim etapie szkolenia on-line nauczysz się:

1. W jaki sposób oddziaływać ruchem na powięź- w jaki sposób ją uelastyczniać, jak powodować wymianę płynów, w jaki sposób ją wzmacniać 

2. Poznasz dokładnie oraz poczujesz na sobie czym jest tensegracja

3. Nauczysz się konstruować treningi dla dużych grup ćwiczących

4. Nauczysz się wydawać odpowiednie komendy podczas zajęć w dużych grupach

5. Poznasz BHP pracy powięziowej z dużymi grupami

6. Dostaniesz rozwiązania, mające na celu uświadamianie Twojej grupy ćwiczących czym jest trening powięziowy

7. Poćwiczysz, nabierając kolejnej praktyki

 

Warsztaty Fascia Training System, mają na celu przekazanie jak największej ilości praktyki dla przyszłych nauczycieli ruchu powięziowego.

Nauczysz się na nich korygowania w odpowiedni sposób, zarówno poprzez dotyk jak i polecenia- komendy wydawane podczas treningu.

 

Łącznie dostajesz od nas 18 godzin nauki i praktyki, które mają na celu przygotować Cię do bardziej zaawansowanych szkoleń stacjonarnych.

PO MIESIĄCU OD WYKUPIENIA PAKIETU, DOSTANIESZ OD NAS EGZAMIN TEORETYCZNY ON-LINE. PO JEGO POZYTYWNYM UKOŃCZENIU, PRZED ROZPOCZĘCIEM KURSÓW STACJONARNYCH, DOSTANIESZ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH STACJONARNYCH!

W pakiecie taniej! Regularna cena szkoleń oraz warsztatów, to 810zł kupując je oddzielnie- w pakiecie masz je już za 550zł!

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem email: trening.powieziowy@gmail.com

Przystępujący do szkoleń, powinien posiadać podstawową wiedzę z zakresu anatomii i biomechaniki człowieka.

Szkolenia trwają po 6 godzin i mają charakter teoretyczno-praktyczny.
Warsztaty praktyczne trwają po 2 godziny

Dostęp do egzaminu dostaniesz mailem po miesiącu od wykupienia pakietu.. Będziesz mieć tydzień czasu do przystąpienia do egzaminu. 
Gdy już uruchomisz egzamin, będziesz mieć godzinę na jego ukończenie. Po równej godzinie, gdy czas minie a Ty jeszcze go nie ukończysz, przestaniesz mieć możliwość wypełniania arkusza. Zostanie on automatycznie przerwany i wysłany do nas.

Po sprawdzeniu przez nas wyników egzaminu i będzie on pozytywny- otrzymasz drogą mailową certyfikat ukończenia kursów, warsztatów oraz zdania egzaminu. Dostaniesz też możliwość uczestniczenia w naszych, dużo bardziej zaawansowanych szkoleń stacjonarnych aby stać się certyfikowanym i akredytowanym (certyfikacja jest międzynarodowa) nauczycielem treningu powięziowego metodą Jasia Training System!
Następnie będziesz mógł/mogła zarejestrować je na www.repspolska.pl i stać się akredytowanym trenerem/instruktorem w tej renomowanej placówce!

Cały system szkoleniowy Fascia Training System jest certyfikowany przez Centrum Edukacji MyOver40 & TPmobility oraz akredytowany przez REPs Polska

Pakiet szkoleń oraz warsztatów kosztuje 550zł

Najbliższe szkolenia

Filmy