TPMOBILITY

Tpmobility® jest kursem kierowanym do Instruktorów Fitness, Trenerów Personalnych, Instruktorów Siłowni trenerów sportów siłowych, crossfit, a także trenerów innych dyscyplin (triatlon, biegnie, football, sztuki walki, pływanie itp.)

Tpmobility® jest programem unikatowym, jednym na rynku międzynarodowym,  stworzonym przez najlepszych specjalistów, aby pomoc:

  • osobą uprawiającym czynnie sport,
  • biegaczom,
  • triatlonistom,
  • osoba zajmującym się sportami sylwetkowymi,
  • crossfitowcom
  • i innym aktywnie spędzającym wolny czas.

Pokazujemy, jak mogą rozluźniać swoje ciało, mięśnie, ścięgna, wiązadła. Jak niwelować bóle mięśniowe spowodowane przetrenowaniem lub ciągłą stymulacją mięśni w danym obszarze. Poprzez odpowiedni rodzaj regeneracji automasażu poprawie mobility I flexibility osoby te będą mogły osiągać lepsze rezultaty w swojej dziedzinie.

Jest to program stosowany jako uzupełnienie treningu. Stworzony, aby poprzez jego stosowanie otrzymywać lepsze wyniki w treningach, jakie robimy na codzień...to niezbędny dodatek i uzupełnienie.

Uważamy ze każdy trener, personal trener/gym instruktor oraz osoba, która sama pracuje nad swoim treningiem powinna wziąć udział w szkoleniu.

Program ma pomagać, zapobiegać kontuzjom poprawiać mobility I flexibility w sposób ciągły, przemyślany z właściwie zaplanowanym rezultatem .

Podczas kursu dzielimy się z wami wiedza i przedstawiamy nowe podejście do odpowiedniej rozgrzewki , poprawy mobilności . A także zmieniamy wasze podejście do właściwego mobilizowania do pracy stawów, mięśni po prostu układu ruchu, a nasz trening powinien być nieodzownym elementem rekreacji, rehabilitacja i stymulacji naszego ciała.

Szkolenia / Kursy