Sklep myover40

Zobacz nasze produkty kliknij tutaj

Jesteśmy pierwszą międzynarodową firmą, która oferuje wysokiej jakości produkty do ćwiczeń, łącząc je ze specjalnie opracowanym systemem treningów, wykorzystywanym zarówno przez profesjonalnych Instruktorów w klubach fitness, jak i przez zwolenników zdrowego trybu życia w zaciszu domowym.

Kupując nasz produkt masz możliwość połączenia go z naszym systemem ćwiczeń, dopasowanym indywidualnie do rodzaju Twoich potrzeb, dolegliwości i dysfunkcji. Otrzymujesz zatem nie tylko samą „rzecz”, ale przede wszystkim „instrukcję” jak go używać i jak wykorzystywać, aby poprawił on komfort Twojego życia.

Nasz system łączenia spersonalizowanego treningu z dopasowanym do niego produktem sprawił, że posiadamy tysiące zadowolonych Klientów na całym świecie, którym udało się usprawnić swoje ciało i pozbyć dolegliwości bólowych.

Nasze produkty są przyjazne dla środowiska, certyfikowane i przetestowane pod względem jakości wykonania i trwałości. Zaprojektowaliśmy je specjalnie do ćwiczeń, z uwzględnieniem anatomii ludzkiego ciała, siły nacisku i fizjoterapeutycznych funkcji. Ich wyjątkowość potwierdzają zarówno osoby prywatne, jak i używający ich na co dzień Instruktorzy fitness. Wykonane są z materiałów dających się łatwo czyścić i dezynfekować.

Wykazano, że osoby które stosowały nasze produkty - również w połączeniu z naszymi treningami - zmniejszały lub całkiem niwelowały dolegliwości bólowe oraz widocznie zwiększały mobilność (ruchomość) i elastyczność swojego ciała. Jesteśmy tańszą, zdrowszą i skuteczniejszą alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, suplementów, czy kosztownych zabiegów i masaży.

W naszym sklepie możesz w prosty sposób złożyć zamówienie i dokonać bezpiecznej płatności. Szybko dostarczymy do Ciebie wybrany produkt i pokażemy jak go stosować, aby stał się Twoim sprzymierzeńcem w drodze do zdrowia i sprawności fizycznej.

Zawsze pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów, ponieważ wierzymy, że zadowolony Klient jest kluczem do wspólnego sukcesu, a zdrowie i sprawność fizyczna są bezcenne.

Szkolenia / Kursy