MYOVER40 POLSKA
Usprawnij swoje plecy
Jeden warsztat

Cena:
50,00 zł

Pakiet 4 warsztatów 

Cena:
160,00 zł

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy na praktyczny warsztat ze szkołą Myover40 zorientowany na niwelowanie dolegliwości bólowych i ograniczeń ruchowych dolnego odcinka pleców poprzez automasaż i ćwiczenia oddechowe. Podczas zajęć zostaną przedstawione praktyczne sposoby radzenia sobie z dyskomfortem pleców. Techniki wykorzystywane w trakcie warsztatu bazować będą na świadomej pracy z ciałem i przyborami dostępnymi w każdym domu. Wydarzenie dostarcza praktycznej wiedzy i umiejętności dla każdego kto pragnie podnieść komfort i jakość swojego życia zarówno pod kątem zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Harmonogram warsztatu

Bolesność odcinka lędźwiowego kręgosłupa to powszechna przypadłość, która dotyka ludzi w różnym wieku, zarówno młodszych jak i starszych. Proponowane spotkanie będzie miało formę praktycznego warsztatu podczas, którego przeanalizujemy zasadność podstawowych ćwiczeń wzmacniających omawianą część ciała. Dowiesz się również :

 • Plecy a postawa ciała

 • Jak dbać o plecy ?

 • Jak ćwiczyć lędźwie ?

 • Co robić gdy dopadnie cię niespodziewany ból ?

 • techniki usprawniające dolne plecy

Dla kogo?

Webinar stanowi praktyczną wiedzę na temat autoterapii przydatną dla :

* ludzi pracujących z ciałem : joginów, sportowców zarówno amatorów jak i profesjonalistów

* terapeutów pracujących z ciałem : trenerów, fizjoterapeutów, terapeutów ruchowych

* osób w żaden sposób nie związanych ze sportem lub pracą z ciałem pragnących wyzbyć się problemów ze snem, bólami kręgosłupa, oddychaniem i nadmiarem stresu, chcących zwiększyć swoją wydajność w pracy i w domu poprzez autoregulację napięć w obrębie dolnej części pleców.

 

PAKIET 4 WARSZTATÓW 

Zachęcamy, do skorzystania z naszej oferty pakietu jest to cena za 4 warsztaty, które będzie prowadził Michał. Każdy z warsztatów będzie nagrywany z  możliwością otworzenia ich w każdym momencie po webinarze przez okres 3 miesięcy. Również przy wykupie 4 warsztatów firma www.myover40.pl udostępni dostęp do platformy myover40 gdzie znajduje się ponad 300 filmów z trenerami z akredytacją REPs Polska www.repspolska.pl 

 

Prowadzący: Michał Barbaruk

Michał Barbaruk to dyplomowany terapeuta ruchowy osób z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną, oddany pasjonat sportu i muzyki. Na co dzień usprawnia ludzi poprzez świadomą pracę z ciałem przedstawiając zależności między sferą emocjonalną i fizjologiczną. W swojej profesji pełni rolę przewodnika starając się edukować podopiecznych tak, aby odbudować w nich naturalne mechanizmy autoregeneracji. W ramach poszerzania świadomości ludzi na temat ich własnego ciała realizuje się jako instruktor sportów ekstremalnych oraz szkoleniowiec holistycznego podejścia do ćwiczeń programu Myover40.

Warsztat stanowi praktyczną wiedzę na temat usprawniania pleców przydatną dla :

 

 • osób pracujących z ciałem : joginów, sportowców zarówno amatorów jak i profesjonalistów

 • terapeutów pracujących z ciałem : trenerów, fizjoterapeutów, terapeutów ruchowych

 • osób w żaden sposób nie związanych ze sportem lub pracą z ciałem pragnących wyzbyć się problemów ze snem, bólami kręgosłupa, oddychaniem i nadmiarem stresu, chcących

  zwiększyć swoją wydajność w pracy i w domu poprzez regulację esencjonalnego ruchu

  jednoczącego pracę ciała z umysłem.

Czas trwania : 1,5 godziny

brak

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA

Cena warsztatu 50 zł

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia