MYOVER40 POLSKA
Zniweluj ból pięty
Jeden warsztat

Cena:
50,00 zł

Pakiet 4 warsztatów 

Cena:
160,00 zł

  TERMINY SZKOLENIA

Opis wydarzenia

Zapraszamy na praktyczny warsztat ze szkołą Myover40, którego tematem będzie dyskomfort w obrębie pięty. Czas webinaru poświęcony będzie na zapoznanie się z technikami zmniejszającymi bolesność stopy wartościowymi dla osób pracujących przy biurku i w pozycji stojącej jak kasjerki, fryzjerzy, ochroniarze itp.

Harmonogram webinaru

Ból w obrębie pięty to przypadłość ludzi stroniących od aktywności fizycznej jak i sportowców. Niewydolność tego obszaru ciała znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie na przykład podczas chodzenia, niejednokrotnie eliminuje z uprawiania sportu. Webinar ma za zadanie przybliżyć tematykę bólu pięty i dostarczyć naturalnych sposobów radzenia sobie z ową przypadłością.

 • Skąd ból pięty ?
 • Ból pięty to problem samej pięty ?
 • Jak dbać o pięty ?
 • Techniki usprawniające i wzmacniające dolny obszar nogi

Dla kogo?

Webinar stanowi praktyczną wiedzę dotyczącą bolesności obszaru pięty przydatną dla :

* ludzi pracujących z ciałem : joginów, sportowców zarówno amatorów jak i profesjonalistów

* terapeutów pracujących z ciałem : trenerów, fizjoterapeutów, terapeutów ruchowych

* osób w żaden sposób nie związanych ze sportem lub pracą z ciałem pragnących wyzbyć się problemów związanych z nogami, bólami kolan, łydek i pięt usprawnić swój aparat ruchu zwiększyć swoją wydajność w pracy i w domu poprzez autoregulację napięć i wzmacnianie dolnej części nóg.

 

PAKIET 4 WARSZTATÓW 

Zachęcamy, do skorzystania z naszej oferty pakietu jest to cena za 4 warsztaty, które będzie prowadził Michał. Każdy z warsztatów będzie nagrywany z  możliwością otworzenia ich w każdym momencie po webinarze przez okres 3 miesięcy. Również przy wykupie 4 warsztatów firma www.myover40.pl udostępni dostęp do platformy myover40 gdzie znajduje się ponad 300 filmów z trenerami z akredytacją REPs Polska www.repspolska.pl 

 

 

Prowadzący: Michał Barbaruk

Michał Barbaruk to dyplomowany terapeuta ruchowy osób z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną, oddany pasjonat sportu i muzyki. Na co dzień usprawnia ludzi poprzez świadomą pracę z ciałem przedstawiając zależności między sferą emocjonalną i fizjologiczną. W swojej profesji pełni rolę przewodnika starając się edukować podopiecznych tak, aby odbudować w nich naturalne mechanizmy autoregeneracji. W ramach poszerzania świadomości ludzi na temat ich własnego ciała realizuje się jako instruktor sportów ekstremalnych oraz szkoleniowiec holistycznego podejścia do ćwiczeń programu Myover40.

Warsztat stanowi praktyczną wiedzę która rozwikła problemy opuchniętych i obolałych łydek. W trakcie zajęć przedstawione zostaną techniki rozluźniające i wzmacniające nogi, szczególnie ważne dla osób pracujących przy biurku i w pozycji stojącej jak kasjerki, fryzjerzy, ochroniarze itp.:

 • osób pracujących z ciałem : joginów, sportowców zarówno amatorów jak i profesjonalistów

 • terapeutów pracujących z ciałem : trenerów, fizjoterapeutów, terapeutów ruchowych

 • osób w żaden sposób nie związanych ze sportem lub pracą z ciałem pragnących wyzbyć się problemów ze snem, bólami kręgosłupa, oddychaniem i nadmiarem stresu, chcących

  zwiększyć swoją wydajność w pracy i w domu poprzez regulację esencjonalnego ruchu

  jednoczącego pracę ciała z umysłem.

Czas trwania : 1,5 godziny

brak

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA

Cena warsztatu 50 zł

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia