MYOVER40 POLSKA
Rozluźnij obolałe łydki
Warsztat

Cena:
50,00 zł

Pakiet 4 warsztatów 

Cena:
160,00 zł

  TERMINY SZKOLENIA

Opis wydarzenia

Zapraszamy na kolejny warsztat praktyczny ze szkołą Myover40, który rozwikła problemy opuchniętych i obolałych łydek. W trakcie zajęć przedstawione zostaną techniki rozluźniające i wzmacniające nogi, szczególnie ważne dla osób pracujących przy biurku i w pozycji stojącej jak kasjerki, fryzjerzy, ochroniarze itp.

Harmonogram webinaru

Nogi to podstawowy element lokomocji człowieka. Pozostałe stworzenia wykorzystują kończyny górne jak np. małpy, inne cztery łapy jeszcze inne pełzają lub latają. Człowiek do lokomocji wykorzystuje nogi, które z powodu dużej odległości od serca i niesprzyjającemu działaniu grawitacji oraz dużych obciążeń wymagają odpowiedniej pielęgnacji/konserwacji, aby dobrze funkcjonowały i można było na nich polegać. W trakcie zajęć poruszymy takie kwestie jak :

 • Czy łydki wpływają na postawę ciała ?
 • Jak dbać o łydki ?
 • Jak ćwiczyć łydki ?
 • Co robić gdy nasze łydki odmawiają posłuszeństwa ?
 • Techniki usprawniające łydki

Dla kogo ?

Webinar stanowi praktyczną wiedzę na temat autoterapii przydatną dla :

* ludzi pracujących z ciałem : joginów, sportowców zarówno amatorów jak i profesjonalistów

* terapeutów pracujących z ciałem : trenerów, fizjoterapeutów, terapeutów ruchowych

* osób w żaden sposób nie związanych ze sportem lub pracą z ciałem pragnących wyzbyć się problemów związanych z nogami, bólami łydek i usprawnić swój aparat ruchu aby zwiększyć swoją wydajność w pracy i w domu poprzez autoregulację napięć i wzmacnianie dolnej części nóg.

PAKIET 4 WARSZTATÓW 

Zachęcamy, do skorzystania z naszej oferty pakietu jest to cena za 4 warsztaty, które będzie prowadził Michał. Każdy z warsztatów będzie nagrywany z  możliwością otworzenia ich w każdym momencie po webinarze przez okres 3 miesięcy. Również przy wykupie 4 warsztatów firma www.myover40.pl udostępni dostęp do platformy myover40 gdzie znajduje się ponad 300 filmów z trenerami z akredytacją REPs Polska www.repspolska.pl 

 

Prowadzący: Michał Barbaruk

Michał Barbaruk to dyplomowany terapeuta ruchowy osób z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną, oddany pasjonat sportu i muzyki. Na co dzień usprawnia ludzi poprzez świadomą pracę z ciałem przedstawiając zależności między sferą emocjonalną i fizjologiczną. W swojej profesji pełni rolę przewodnika starając się edukować podopiecznych tak, aby odbudować w nich naturalne mechanizmy autoregeneracji. W ramach poszerzania świadomości ludzi na temat ich własnego ciała realizuje się jako instruktor sportów ekstremalnych oraz szkoleniowiec holistycznego podejścia do ćwiczeń programu Myover40.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o ćwiczeń programu Myover40.

Warsztat stanowi praktyczną wiedzę na temat dyskomfortu w obrębie pięty. Czas webinaru poświęcony będzie na zapoznanie się z technikami zmniejszającymi bolesność stopy wartościowymi dla osób pracujących przy biurku i w pozycji stojącej jak kasjerki, fryzjerzy, ochroniarze itp:

 • osób pracujących z ciałem : joginów, sportowców zarówno amatorów jak i profesjonalistów

 • terapeutów pracujących z ciałem : trenerów, fizjoterapeutów, terapeutów ruchowych

 • osób w żaden sposób nie związanych ze sportem lub pracą z ciałem pragnących wyzbyć się problemów ze snem, bólami kręgosłupa, oddychaniem i nadmiarem stresu, chcących

  zwiększyć swoją wydajność w pracy i w domu poprzez regulację esencjonalnego ruchu

  jednoczącego pracę ciała z umysłem.

Czas trwania : 1,5 godziny

brak

 

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA

Cena warsztatu 50 zł

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia