Dieta po 40 roku życia. Jak schudnąć?®

MYOVER40 POLSKA
Dieta po 40 roku życia. Jak schudnąć?
One day course

Cena:
50,00 zł

  TERMINY SZKOLENIA

Zwykle po 40 tce zaczynamy tyć. Zmienia się nasz metabolizm, nasze ciało pokazuje pierwsze oznaki starzenia się. Jeszcze do niedawna mianem seniora były osoby po 50 tym roku życia. Dziś ta granica przesunęła się i to znacznie. Dziś osoby po 40 tce to wciąż młodzi i aktywni ludzie, którzy w pełni chcą korzystać z życia a do statusu seniora mają jeszcze bardzo daleką drogę.

Ta magiczna 40 tka zaczyna dawać jednak pierwsze sygnały w postaci lekko odstającego brzuszka, dodatkowych boczków czy podbródka. Pojawiają się pierwsze choroby, zaczynamy mieć mniej energii a waga zaczyna iść w górę.

To doskonały czas, gdzie warto zacząć wprowadzać zmiany w naszym odżywianiu. Nadwaga to pierwszy krok do wielu poważnych chorób dietozależnych, które narastając często są już nieodwracalne. Dlatego warto poza aspektem dobrego wyglądu pomyśleć przede wszystkim o naszym zdrowiu i możliwie długim i sprawnym życiu.

Ten webinar skierowany jest do:

osób po czterdziestym roku życia

osób, które zauważyły u siebie zwiększoną masę ciała, większy obwód talii, czy też konieczność kupowania ubrań w większym rozmiarze.

osób, które czują się często zmęczone, senne z objawami niechęci do codziennych wyzwań.

osób z takimi chorobami jak: cukrzyca, insulinooporność, nadciśnienie, podwyższony cholesterol itp. lub też będących w grupie ryzyka, gdzie ktoś z najbliższej rodziny już boryka się z w/w schorzeniami.

osób dbających o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych

osób aktywnych, uprawiających regularnie jakąś formę ruchu lub tych, którzy nie wiedzą od czego zacząć, aby poprawić swoją kondycję oraz zdrowie.

Jak widzisz, aby uczestniczyć w tym webinarze nie musisz mieć skończone 40 lat???? Formuła oraz zawartość szkolenia zainteresuje praktycznie każdego, kto chce świadomie dbać o swoje zdrowie, zrzucić parę kilo lub dowiedzieć co jeść a czego unikać.

Podczas webinaru otrzymasz potężną dawkę praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać na co dzień. Dodatkowo podpowiem Ci jakie badania powinieneś wykonać, aby monitorować swój organizm.

czas trwania 2h 

brak

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA

Cena warsztatu 50 zł

Najbliższe szkolenia