Myover40 Україна

Місія програми myover40®

 Давайте всі нагадаємо собі - краще запобігти, ніж лікувати!
Про здоров’я потрібно піклуватися з раннього віку, але ми самі знаємо, що теорія прекрасна, і на практиці ми не завжди це усвідомлюємо. Ми не можемо повернути втрачений час, але на щастя, сьогодні ви можете зробити одну річ: внести якомога більше позитивних змін у свій спосіб життя, які зупинять або уповільнюють процеси старіння вашого організму.

Місія програми myover40® - допомагати персональним тренерам та інструкторам проводити індивідуальні та групові тренування, особливо з людьми старше 35 років. Програма є натхненням для досвідчених інструкторів, але молоді інструктори та тренери також знайдуть у ній своє місце, оскільки за допомогою myover40® вони зможуть допомогти клієнтам побудувати чи зберегти свою фізичну форму, і водночас розвиватися. Наша мета - надихати, навчати та усвідомлювати людей, що старість - це природна частина життя, і ми можемо жити активно, здорово та щасливо.

Що стосується цільової аудиторії, програма myover40® - це програма для всіх. Вона була створена для тих, хто не може виконувати важкі вправи. Однак з часом виявилося, що вона також  ідеально пасує для людей, що працюють  в офісі, спортсменів - для тих, у кого немає часу на розтяжку або ще не впевнені, чи це важливо, і як почати. Завдяки myover40® вони побачать, як багато можна досягти за допомогою простих вправ, і, включивши їх у щоденні тренування, - отримають дивовижні результати.

Тому ми представляємо універсальну програму, яка є готовим планом дій для інструкторів та тренерів, а для клієнтів - порятунком, що полегшує життя  та легко реалізується. Ми сподіваємося, що завдяки їй ви переконаєте своїх клієнтів, що кожен вік - сприятливий час для впровадження фізичної активності у ваше повсякденне життя.

 

Візія програми Myover40®

 

Навчання myover40® дозволяє комплексно піклуватися про здорове та міцне тіло, незалежно від віку. Цей тип занять є інноваційною концепцією роботи в комплексній системі догляду для досягнення конкретних результатів: здорового тіла, кращої роботи на багатьох рівнях, поліпшення самопочуття та якості життя.

Основне припущення: що в кожній країні є інструктори, тренери, які піклуватимуться про здоров'я, фізичну форму, мобільність та гнучкість своїх учнів, клієнтів, друзів та сім'ї.

Ми постійно інвестуємо у знання та розвиток. Ми прагнемо досягти позиції лідерів у роботі з людьми старше 35 років, щоб вони могли насолоджуватися рухом без обмежень до старості. Ми пропонуємо вам готові інструменти, якими ви можете допомогти собі досягти професіоналізму та допомогти іншим досягти своїх цілей.

Які зміни відбуваються в даній системі з роками?

Старіння - це незворотний процес, що супроводжує кожну живу істоту. Однак, за допомогою сучасних технологій, ми намагаємось затримати цей процес. На допомогу приходять фармація, естетична медицина та косметологія. Іноді, однак, ми забуваємо про найважливіше ... нам не потрібно зазирати так далеко, адже найкращою допомогою буде ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ!

Сьогодні ми знаємо, що саме зміни, що відбуваються в окремих системах нашого тіла з роками, сприяють ослабленню організму і, як наслідок, виникненню хвороб як фізичних, так і психічних. Старіння не однакове для всіх. Також у випадку окремих систем та органів темп змінюється і залежить від способу життя та соціально-економічного стану.