Zajęcia LIVE

Wychodząc naprzeciw potrzebie trenowania z najlepszymi specjalistami mieszkającymi nie tylko w twoim mieście, nie tylko w Polsce, ale w każdym zakątku świata – stworzyliśmy treningi LIVE ONLINE.

Wybitni trenerzy prowadzą nietuzinkowe, nowoczesne zajęcia, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Każdy, kto skorzysta z treningów LIVE ONLINE, w danym tygodniu, otrzymuje dostęp do platformy myover40.pl, gdzie mamy nagrane już ponad 300 treningów, w tym te, które proponujemy LIVE ONLINE.

Zawsze staramy kierować się Waszymi potrzebami, dlatego przygotowaliśmy specjalne zajęcia na ten niecodzienny czas. Już od poniedziałku 23 marca startujemy z zajęciami jogi prowadzonymi na żywo przez waszych ulubionych instruktorów w formie LIVE ONLINE. Szczegóły znajdziecie w grafiku, w opisach poszczególnych zajęć.

Wskakujcie w ulubione dresy, znajdźcie kąt wolnej podłogi w domu, szykujcie wodę, matę i  wybierajcie zajęcia 

LISTA AKTUALNYCH ZAJĘĆ PO PRAWEJ  

JAK TO DZIAŁA?

To zajęcia otwarte, do których możecie dołączyć w każdej chwili, wykupując różnego rodzaju karnety online - na 1 zajęcia, 3 zajęcia lub 10 zajęć.

Ty wybierasz od kiedy karnet jest aktywny – płacisz jeden raz, po którym dostajesz na maila link do zajęć. Instruktor może łączyć się z Tobą przez głos i kamerę – może widzieć, słyszeć i korygować Cię i motywować.

Nie wychodzisz z domu więc ćwiczysz w przyjaznych warunkach.

W dostępnej cenie masz swój prywatny trening.

Zawsze możesz zasięgnąć porady i wsparcia. 

Zapraszamy!